Ana sayfa Yabancı Dil Yunanca Öğrenmek İstiyorum Diyenlere “Yunanca Dersler”

Yunanca Öğrenmek İstiyorum Diyenlere “Yunanca Dersler”

2378
5

Yabancı dillerle nasıl kafayı bozduğum malumunuz. Her gün yeni bir dil öğrenmeye karar verip, ertesi gün o dili bırakıp farklı bir dili öğrenmeye başlıyorum. Yunanca da aslında öğrenmek istediğim diller arasında ama ölmeden önce yapılacaklar listeme koymamıştım. Zira listede hali hazırda 10 dilin bulunması da bunda büyük etken tabii.

yunanca-dersler

Yunanca öğrenmek yakın planlarım arasında yokken Tolga Çelik‘in YouTube’da yeni açmış olduğu “Yunanca Dersler” kanalına denk geldim. İlk başlarda bir göz atar kapatırım mantığıyla izlediğim video dersleri şimdilerde yenisi ne zaman gelecek gözüyle bekler oldum. Siz de Yunanca öğrenmek istiyorum diyorsanız eğer “Yunanca Dersler”e abone olun derim.

5 YORUMLAR

  1. Yunanca bizim ev halkının listesinde. Adalara falan da gidip geldiğimizden hep ilgilimizi çekiyor ve özellikle eşim çözmeye çalışır hep. O da senin gibi dil konusunda fazla takık:)
    Evde bir sözlük ve bir de çalışma kitabı olmasına rağmen oturup çalışmışlığımız yok. Bu video iyiymiş yalnız, ben de takibe alayım.

  2. Tam tahmin ettiğim gibi oldu:) Akşam eşime gösterdim videoları. Bir süre sonra bir baktım elinde defter tüm videoları tek tek seyredip not almış:)) Mayıs ayında Sakız Adası`nı planlamıştık, gidene kadar biraz daha öğrenir artık:)

    • Ahahah süpermiş! Videolar gerçekten güzel hazırlanmış ama benim şu ara niyetim yok. Niye bir tek o öğreniyor, siz de öğrenin ucundan kulağından. :DDD

  3. ben harfleri öğrendim okuya biliyorum ama okuduğumdan bir şey anlamıyorum tam olarak bir rumla yunanca konuşa bilmek için yunanca dilinde neleri öğrenmek gerekiyor. Kelimelerimi öğrenmem gerekiyor nasıl söyleniyor bir yardımcı olursanız sevinirim.

  4. ben harfleri öğrendim okuya biliyorum ama okuduğumdan bir şey anlamıyorum tam olarak bir rumla yunanca konuşa bilmek için yunanca dilinde neleri öğrenmek gerekiyor. Kelimelerimi öğrenmem gerekiyor nasıl söyleniyor bir yardımcı olursanız sevinirim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here