Ana sayfa Yazılar Yeminle Çok Bunaldım Artık

Yeminle Çok Bunaldım Artık

654
18

Bu aralar nedense kendimi bunalmış hissediyorum, içimden hiçbir şey yapmak gelmiyor.

* Yarıda bırakılmış kitapların, bizi ne zaman okuyacaksın diye dellendikten sonra örgütlenip üstüme saldırmaları an meselesi. 
* Taslaklarda 5 film, yazısını yazmamı bekliyor.
* Kore Hükümet Bursu’na başvurmuştum. Oradan olumlu sonuç çıkmayınca Korece’ye bir anlık küssem bile yeniden çalışmalara başladım. İspanyolca da “Arada bir arasana hayırsız!” diye sitem eden akraba gibi bir kenarda bekliyor. Yine aynı mantıkla arayıp sormasam da sevdiğimi biliyor.
* İçimdeki spor yapma hevesi nedense 5 dakika sonra uçup gidiyor.
* Yediğim şeylerin eski tadı tuzu yok gibi. 
* Bloga yayın girmeyince takip ettiğim, etmediğim birçok blogun yazılarına yorum yapmaya başladım. Ancak yorumlara cevap gelmeyince ekstra delleniyorum. Ondan sonra neden yorum yapmıyorsunuz diye söylenmeleri de anlamıyorum.
* Doktora yapmayı plânlarken bir anda karar değiştirip askere gitmeye karar verdim. Hadi hayırlısı, Temmuz’dan sonra kısmetse.
* Bir yanım kalk müze gez diyor, diğer yanım kim uğraşacak, salla gitsin diye bastırıyor.
* Aslında çaktırmıyorum ama 30 Mart bir an önce gelsin de oy kullansam diye bekliyorum.

18 YORUMLAR

 1. Ben yorumunu cevapladım, yine beklerim. 😀
  Bende de çok olmasa da bir hareketlilik var gibi. 🙂 🙂
  Ama yazmak iyi oluyor. Yazmaya yazmaya insan iyice soğuyor. Bana öyle oluyor en azından.

 2. @Keşke Gerçek Olsa Şuursuzca çaldım mı yoksa ne yaptım? Öyle bir şey olduysa helal et valla. 😀 Bahardan herkes mayıştı ondan bence. :))

  @Şirvan Aynen, bir an önce bazılarından kurtulmak istiyorum. :)) Ellerimle sökebilirim, o derece nefret ettim hepsinden.

  @Uyuşuk Hayalperest Aa olur mu öyle şey benim lafım burnu havada olanlaraydı. Yazının birinde kız üç yoruma cevap yazmış benimkine ısrarla yazmıyor. Birkaç kez daha gittim geldim sonra takipten çıktım.

  Yazmak iyi ama işte içimden gelmiyor hiç. 🙁 Siz yazın da biz okuyalım o zaman. 🙂

 3. kadınlar bunalıma girince kuaföre giderler, erkekler bunalıma girince ilk düşündükleri şey askere gitmek oluyor :)) Askerlik olmasa nereye kaçacaksınız merak ediyorum 🙂 zaman zaman bu mod'lara bürünüyoruz bahaneyi hava'ya at bence erken gelen bahar çarpması 😛

 4. Ben de yarıda kalmış kitaplardan muzdaribim ama bir taraftan da yarıda kalmışsa olmamış bu kitap diyip teselli ediyorum 🙂 Kore Hükümet Bursuna başvurmuş olman bile çok güzel. Kimin aklına gelirdi ki? Fikrinden ötürü tebrik ederim. Askerlik konusunda keşke biraz daha bekleseydin, zira savaştı, oydu buydu derken insan korkuyor ister istemez, hayırlısıyla git gel inşallah. Benim şu seçim arabaları geçince şarkılar fena dilime dolanıyor, iple çekiyorum seçimi, bitse de kurtulsak, güya seçim arabaları dolaşmıyor ama nedense sesler kesilmiyor bir türlü.

 5. @Bi Ben Eksiktim 😀 Bir an önce kendimize gelmemiz lazım o zaman.

  @Sui Yok benim yarıda bırakmam tembelliğimden kaynaklanıyor. 😀
  Kore'ye gitme planlarım vardı gerçekten ama suyu düştü hepsi. Aslında direkt üni.lere de başvururdum ama bıraktım artık uğraşmayı.
  Adam giderayak savaş çıkartacak gerçekten, tam zamanını buldum gitmek için.
  Seçim arabası olayı mutlaka yasaklanmalı. Bizden başka diğer ülkelerde var mı bu olay acaba? 😀

 6. Bu aralar sanırım pek kimsenin keyfi yok. Hiç konuşmadığım kadar politika konuşuyorum, okuyorum, izliyorum ve kusmak istiyorum! Oy verince kurtulacak mıyız, onu da bilmiyorum.
  Askere gitmek sanırım senin için iyi bir karar.

 7. Kimsenin keyfi yok bu aralar sevgili Güven. Ben de günlerce bir şey yazmadığım gibi, kimseyi okumadım da. Uğramadım buralara. Sen yine okumuşsun, yorum yapmışsın ama benim yazılarıma yapmamışsın:) Ben kesin cevaplıyorum bak:)

 8. Hepimizin ayarları bozuldu. Bu arada Kuzey Kore olsaydı fenaydı, son çıkan haberlerden sonra 🙂 Birileri de bizim ülkemiz için böyle konuşuyor mu acaba yurtdışında…

 9. baharin üzerine seçim psikolojisi eklenince böyle oluyor galiba. Salsalar beni ağaçlıklı yere çoşacak takatim yok. Seçim bitse, bahar bitmese bizde bol bol gezsek. Yorum birakmasamda müze yazılarını severek takip ediyorum. Askerlik öncesi moralinizi düzeltin olmuyor böyle 🙂

 10. @SadeAnne Yurt dışından halimiz içler acısı görünüyor ne yazık ki… Millet bir yerleriyle gülüyor resmen. Yine de umutluyum ben. 🙂

  @acemi blogger Evet seçimden sonra bol gezi bizi kendimize getirir mutlaka. Dört gözle bekliyorum. 😀 Müzeler burnumda tütüyor, bir an önce başlasım tekrar gezmeye keşke. Moral kalmadı hiç. 🙁

  @Semi M.Eller Okumaz olur muyum hiç, okudum da yorum yapmadım. 😛 😀

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here