Ana sayfa Uncategorized The Skin I Live In (İçinde Yaşadığım Deri) / 7.2

The Skin I Live In (İçinde Yaşadığım Deri) / 7.2

109
11
Filmi izledim ama ben mi onu izledim o mu beni izledi karar veremedim. İzlerken ailecek gerim gerim gerildik. Konusunun ne olduğunu önceden araştırmazsam olacağı budur. Edindiğim duyumlardan filmin değişik ve etkileyici olduğunu biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum. Filmin yönetmeni Pedro Almodovar ve dili İspanyolca. Filmi izledikten sonra annemin, başrol oyuncusu Antonio Banderas‘tan soğudunu da söyleyebilirim. Filmin tam konusunu anlatmak istemiyorum çünkü anlatırsam büyüsünün kaçacağını düşünüyorum. Konusunu anlatmadan eleştirmeye çalışacağım. 
Öncelikle film sıkıcı değil, en başından itibaren sonuna kadar sıkılmadan izleyebiliyorsunuz. Her an yeni sürprizlere hazır olun, oldukça şaşıracaksınız. Yok artık dediğiniz sahneler olacak. Film cesur sahnelerle dolu. Bu nedenle yalnız ya da arkadaşlarınızla beraber seyredin derim. Filmden sonra edindiğimiz kanıya göre doktor kızlarından uzak durmak gerek. Bu uyarımın doğruluğunu da filmi izledikten sonra anlayacaksınız. Film genel olarak güzel. Zor bir konu abartılmadan, ustalıkla ele alınmış. Çarpıcı, değişik ve seyredilesi bir film…
The Skin I Live In (İçinde Yaşadığım Deri), IMDb Puanı: 7.7 Benim puanım: 7.2

11 YORUMLAR

  1. Pek sinamaya gidemiyorum emekli olayım inşallah kütüphane, sinema , internet, tiyatro piramitler, sümela, monaco, herşeyi yapacağım herşeyi. Sen paylaş çocuk filmleri ben gitmiş kadar olayım. :))

  2. film için fena değildi diyebilirim, en önemli özelliği farklı olması. insanı ters köşe yapan filmlerden..ama absürd yanları da çoktu..şimdi saysam bitmez yani, o kadar diyim 🙂 bloğumda da değinmiştim zaten bu filme..ha ayrıca, kesinlikle anne ile beraber izlenmemesi gereken bir film 🙂 sonra söylemedi uyarmadı demeyin 🙂

  3. Öncelikle Merhaba;Gerçekten sonu ilginç biten bitimiyle sizi şoka uğratan işleyişiyle olmaz böyle bir şey diyebileceğimiz türden bir film.Ayrıca ailecek izlemeniz güzel bir deneyim olmuş :))

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here