Ana sayfa Uncategorized Rüyam Hayrolsun 3

Rüyam Hayrolsun 3

97
8

Anormal insanın anormal rüyası olur tezinden yola çıkarak bir süpersonik rüyayla daha karşınızdayım.

Rüyamda yurt dışındayım ama ülkeyi tam çıkartamadım. Normalde tanımadığım ama rüyamda kankam olan insanlarla geziyoruz ve bir kafeye giriyoruz. İlk girdiğimizde mekan oldukça boş. Boş bir masaya oturuyorum derken tam yanıma başka bir kadın oturuyor. Kadın bana Hollandaca bir şeyler söylüyor bense ona İspanyolca olarak “İngilizce bilmiyorum” diyorum. Böyle bir hareket sonrası gidip rüyadaki beni evire çevire bir güzel dövmem gerek ama neyse. Aradan biraz zaman geçiyor bu sefer mekan dolmaya başlıyor ve garson kızlardan biri bana İngilizce olarak masadan kalkıp kalkamayacağımı soruyor. Ben de “Tabi” diyorum. Meğersem yanıma sonradan oturan kadın bunu demeye çalışmış. Kadına dönüp “Ben biraz Hollandaca biliyordum neden Hollandaca sormadın?” diyorum. Üstüne de İngilizce olarak “Konuşmayı, dilleri seviyorum” diyorum ama zar zor. Sanırsın İngilizce seviyem Beginner. Ben çat pat İngilizce konuşmaya çalışırken, aptalca şeyler söyleyince masadakiler benimle dalga geçmeye başlıyor. Küsüyorum ve dışarı çıkıyorum.
Yolda yürürken bir anda ayağımdan köpek ısırıyor. Ama acı yok. O anda arkadan bir adam çıkıyor. “Belirli bir ücret karşılığı köpeği senden ayırabilirim” diyor. Vay çakal! Meğer adam köpeği bilerek ısıttırmış. Cüzdandan 5 TL çıkarıp veriyorum. Başkası olsa bas bas bağırır, olay çıkarır. Parayı verince adam bu ne gibilerinden bana bakıyor. Üstüne de “Bak yakın hastanelerin yerini söylemem yoksa” diye tehdit ediyor. Ben topallayarak hastane ararken bir grup gencin sokakta toplanmış ve Okan Bayülgen‘i dinlediğini görüyorum. Ben ne oluyor dememe kalmadan bir anda polisler Okan Bayülgen’i dinleyenlere saldırmaya başlıyor. İşte bu en heyecanlı yerinde salondaki kuşların vik vik ötmesiyle yayın kesildi. İnternetten sadece rüyada köpek ısırması nedir diye baktım. Düşmandan bir saldırı geleceğine ya da hastalanacağıma delaletmiş. Kolay kolay hastalanmam ben onu geç, geriye düşman kalıyor. E düşmanım da yok, mu acaba?

8 YORUMLAR

 1. Hayır olsun İnşaallah. (:
  Rüyanda başka dillerde konuşmanda ilginçmiş.
  Rüyalar gün içinde etkilendiğin bir şeyin etkisindende görülebilir.
  Bu sebeple her rüyayı yorumlamamak lazım. Çünkü nasıl yorumlarsan öyle çıkar derler.

  • Teşekkürler.. 😉
   Zaten az çok biliyorum Hollandaca ve İspanyolca orada sorun yok. Sorun en iyi konuştuğum dil olan İngilizce'yi konuşamamamda. 😀
   Her rüyayı yorumlayan biri değilim ama köpek ısırmasına merak edip baktım, bakmaz olaydım.. 😀

 2. 5 ay 3 gün sonra ayak başparmağını yaralayacağına delaletmiş meğer :S
  (Rüyalarını yazmaya devam et. Bloğa yazmasan bile defterine yaz. Çok faydasını görürsün bak, demedi deme :D)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here