Ana sayfa Uncategorized Man on a Ledge / 7.5

Man on a Ledge / 7.5

108
0

| Bu filme Sezen Aksu’dan Masum Değiliz şarkısını gönderiyorum.|


Çamur at izi kalsın diye bir laf vardır. Biri size çamur atsa ve bu çamur sizin 25 yıl hapse mahkum olmanıza neden olursa ne yaparsınız? Filmin konusu da işte bu eksenden hareket ediyor. Elmas hırsızlığıyla suçlanan polis Sam Worthington‘ın masumluğunu kanıtlama çabası, kardeşi ve kardeşinin sevgilisiyle ortaklaşa uyguladıkları planı sıkılmadan izleyeceksiniz. Kardeşinin sevgilisini oynayan Genesis Rodriguez‘in güzelliği de filmde göz dolduruyor.

Bazı oyuncular vardır ki, rolleri değişse bile size her filmde aynı rolü oynuyormuş hissi verirler. Sam Worthington da bu tarz oyunculardan. Ancak bu filmde biraz olsun oyunculuğunu göstermiş gibi. Bir de sene olmuş 2012, hala kırmızı kablo kesme sahnesi çekiyorlar. Hollywood bak git! Filmde Sam Worthington’ın yanı sıra Elizabeth Banks, Jamie Bell, Genesis Rodriguez, Edward Burns, Ed Harris ve Anthony Mackie gibi ünlü isimler de yer alıyor.

Man on a Ledge, eli yüzü düzgün, iyi kotarılmış, sıkmayan ve sonu belli tipik bir Hollywood filmi.Man on a Ledge, IMDb Puanı: 6.6 Benim Puanım: 7.5

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here