Ana sayfa Uncategorized Kitapyurdu Kitap Alışverişi Tecrübem

Kitapyurdu Kitap Alışverişi Tecrübem

670
7
(Aslında bu sipariş yeni değil ancak yazmak için yeni vakit bulabildim.)

Ders kitaplarımı almak için yine Kitapyurdu‘nu seçtim. Çünkü D&R‘ın sitesinde bazılarını bulamadım. Kitaplar özenli bir şekilde paketlenmiş olarak geldi. Hiçbirinde hasar vb. bir şey yoktu. İçine de bolca kitap ayracı koymuşlar sağ olsunlar.

12.10.2012‘de verdiğim sipariş 18.10.2012‘de elime ulaştı. Yani 6 gün. 
* 150 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücreti almıyorlar. 75 TL ve üzeri siparişlerde ise %50 indirim uyguluyorlar.
* Siparişinize kargo ödeyen ürünlerden birini eklerseniz kargo ücreti ödemiyorsunuz.
* Puan sistemleri var. Satın aldığınız ürün tutarınca puan kazanıyorsunuz ve daha sonra biriktirdiğiniz puanlarla yeni kitap alma şansınız var.
* Sitenin kullanımı ve kitaplar arası gezinim oldukça kolay ve kullanışlı.

Altta gördüğünüz kitaplar ders kitapları. ‘İtibar Yönetimi & Görünmeyeni Muteber Kılmak’-Ertan Acar KERASUS, ‘İtibar Yönetimi’-Salim Kadıbeşegil, Sektörün Penceresinden Halkla İlişkiler’-Filiz Balta Peltekoğlu/ Arın Saydam.

ÜsttekiAnne Kalbi’-Lisa Scottoline ve ‘Akp Neden Kazanır? Chp Neden Kaybeder?’-Ateş İlyas Başsoy ise Kargo Ödeyen Kitaplardan.
Aralarındaki ‘Yunus & Bir Hayalperestin Öyküsü’Sergio F. Bambaren Kitapyurdu’nun Hediyesi.
Ortadaki ‘En Önemli 1000 Sözcük İspanyolca & Temel Sözcük Hazinesi’-Kübra Sağlam. Bu kitabı hem kardeşim hem de kendim için aldım. Seçmeli olarak İspanyolca dersi alıyor. Benim de İspanyolca’ya karşı bir ilgim var. Bu kitap yüzünden siparişim gecikti onu da belirtmeden geçmemiş olayım.
* Bir daha alışveriş yapar mıyım?: Zaten bu ikinci alışverişim. Beni delirtecek bir şey yapmadıkları sürece alışveriş yapmayı sürdürmeyi düşünüyorum.

7 YORUMLAR

  1. bizde bir arkadaşımla sipariş etmiştik kitapyurdundan. benim kitaplarımda bir sorun yoktu ama onun kitaplarını dağılmasın diye lastikle birleştirmişler. kargoda üst üste gelince kitapların bazılarının sayfaları katlanmış haldeydi. Arkadaşım da olayı anlatan bir mail attı. hemen ilgilendiler.Üzgün olduklarını belirttiler ve Sonraki siparişlerinde düzgünce yerleştirip öyle vermişler kargo şirketine yani hatalarını telafi ettiler. bizde memnunuz yani 🙂 bu arada şimdiden iyi okumalar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here