Ana sayfa Uncategorized Hediye Vermek Güzeldir!

Hediye Vermek Güzeldir!

107
5
Bir kişiyi mutlu etmenin en kolay yolu o kişiye hediye almaktır. Ama “gerçek” bir hediye.
Aşağıda izleyeceğiniz videoların bizlere vermek istediği mesaj: “Dereyi görmeden paçaları sıvamayın” ya da başka bir deyişle “Hediyeyi tamamen açmadan hemen sevindirik olmayın”.

Videodaki çocuk 5 yaşındaymış ve iPad istiyormuş. Yalnız şöyle bir sorun var, evde bir tane iPad varmış, ancak bizim şımarık velet kendine ayrı bir iPad istiyormuş. Ailesi de oğlum bak git demenin çok güzel bir yolunu bulmuş. Çocuk çok sevimli ve ona oynanan oyun karşısında çıtını bile çıkarmıyor. Ben olsam kesin 2 saat ağlar, bir hafta kimseyle konuşmazdım.

Katliamlık başka bir video daha. O nasıl bir gülmedir arkadaş! Benim bile bilinçaltımda yer etmiştir, o çocuğun halini düşünemiyorum bile. Yazıktır, günahtır. Vicdansızlar. Söz çocuğum ben alırım sana PS3, üzülme sen..


Bir tane de doğru hediye yanlış kişiye örneği vereyim. 12 yaşındaki çocuğumuza iPhone 4G alarak onu mutlu etmiş olmuyoruz. Kapiş Dear American Mother!

5 YORUMLAR

    • Durumu kötü ama yine de hiç moralini bozmuyor yavrucak. 🙂 iPad konusunda da hayal kırıklığına uğramazsınız umarım. Zira fazlasıyla gereksiz bir alet.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here