Ana sayfa Uncategorized Erkekleri Mutlu Edecek Hediyeler

Erkekleri Mutlu Edecek Hediyeler

1143
7
Erkeklere hediye almak gerçekten dünyanın en zor işi olabilir. Ancak imkânsız da değil. Hediyeyi almak kadar aldığınız kişinin onu beğenmesi, mutlu olması da önemlidir.  Bu nedenle hediye almakta zorluk çekenlere birkaç öneri vermek istedim. Bu öneriler her ne kadar geneli yansıtmasa da en azından içlerinde alacağınız kişiyi mutlu edecek birkaç tanesini bulacağınıza eminim.

Erkekleri Mutlu Edecek 5 Hediye

Aşk Çeşmesi Roma


1. Uçak bileti / Tur: Tatile herkes bayılır. Şehir içi ya da dışı fark etmez beklemediği bir anda vereceğiniz tatil haberi onu fazlasıyla mutlu edecektir. Bütçeniz yurt dışı için uygun değilse, şehir içi turlarından birine de katılabilirsiniz. Hediyeyi ayarlamadan önce gitmek istediği yerler hakkında ağzını aramayı unutmayın sakın.

Canon DSLR


2. Fotoğraf makinesi: Cep telefonlarının kameraları gelişti gelişeli fotoğraf makinelerine olan rağbet azalmış gibi görünse de her erkek kendine ait bir profesyonel fotoğraf makinesine sahip olmanın hayalini kurar. Emin olun pahalı bir cep telefonu yerine alacağınız profesyonel bir fotoğraf makinesi erkeği daha çok sevindirecektir.

Türkiye forması
3. Forma ve iki maç bileti: Erkeklerin çoğu futbolu sever. Bu nedenle futbolla ilgili olan bir hediye almanız o kişiyi fazlasıyla mutlu edecektir. Örnek bir hediye olarak, sevdiğiniz kişinin, arkadaşınızın ya da babanızın tuttuğu takımın yeni bir formasını satın alın ve hediye paketinin içine aynı takımın iki kişilik maç biletini koyun. 

4. Giyim-aksesuar: Tüm giysi ve aksesuar ürünlerini bir kategori altında toplamak istedim. Zira erkekler kendilerine hediye olarak giysi ya da aksesuar alınmasından pek hoşlanmazlar. Alacaksanız da gidip de bir tişört almak yerine ceket, mont ya da ayakkabı gibi eşyalar almanızı öneririm. Çünkü artık hediye paketlerinden gömlekler çıkmasın istiyoruz.
Oyuncak helikopter araba
5. Teknolojik oyuncak.: Biz erkekler büyümeyen çocuklar olduğumuzdan sıklıkla oyun açlığı çekeriz. Bu nedenle uzaktan kumandalı helikopter, araba, PlayStation gibi “teknolojik oyuncaklar” kurtarıcı hediyeler arasında yer alır. Onları gözü kapalı alabilir, sevgililer günü, doğum günü vb. ayırt etmeksizin hediye edebilirsiniz.

7 YORUMLAR

 1. Ne sevgilime, ne kocama böyle bir hediye aldım:))
  Ben üzerinde düşünülmüş hediyeleri severim. Maddi boyutu yüksek hediyeleri ise hiç. Erkekler teknoloji sever, doğru. Mesela benim eşime böyle bir hediye almak "über" zor bir olay. Zira kendisi çok bilir ve bir şey almadan önce (hatta ciddi bir fotoğraf makinesi ise aylar öncesinden) çok iyi araştırır. Futbolla ilgisi yoktur. Kılık kıyafetini de kendi alır:)

  Senin sıraladığın hediyeler çok sıradan olmuş desem kızar mısın bana?

 2. @Uyuşuk Hayalperest Tabii canım orası öyle. 🙂 Estağfurullah olur mu öyle şey. 🙂

  @SadeAnne Doğru, 1 ve 4'e zaten kadınlar balıklama atlar kesin. 😀

  @Semi M.Eller Kızmam neden kızayım. Aynen katılıyorum aslında bu yoruma. Yukarıdaki hediyeler geneli yansıtmıyor ve aslında biraz da genç erkekleri (kendimi de katarak) düşünerek yazdım.

  Örneğin babama yukarıdaki önerilerden hepsini alsam mutlu olur. Ancak bu mutluluğu göstermeliktir. Foto. makinesi alsam şuradan neden almadın daha ucuz der, tur alsam şu sitede daha uygunu vardı der, teknolojik oyuncak alsam çocuk muyum ben der, giysi alsam alacak başka bir şey bulamadın mı der.

  Bu nedenle her insan zor ve farklı olduğundan sıradan bir post hazırlayayım dedim. Yoksa dediklerin doğru. 😉

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here