Ana sayfa Uncategorized Ege ve Akdeniz’de Ölmeden Önce Yapmanız Gereken 101 Şey – Akdoğan Özkan

Ege ve Akdeniz’de Ölmeden Önce Yapmanız Gereken 101 Şey – Akdoğan Özkan

414
4
Ege ve Akdeniz’de Ölmeden Önce Yapmanız Gereken 101 Şey, Akdoğan Özkan, İnkılap Kitabevi, 224sf., 20 TL
İşte varlığından haberdar olduğumda balıklama atladığım kitaplardan biri daha! Piyasadaki bazı kitaplar tam benim bloguma göre ve onları edinmeden içim rahat etmiyor. Ege ve Akdeniz’de Ölmeden Önce Yapmanız Gereken 101 Şey de bu kitaplardan biri. İstanbul’da Ölmeden Önce Yapmanız Gereken 101 Şey‘den sonra bu, Akdoğan Özkan‘ın edindiğim ikinci kitabı. Kendisi gerçekten de ince eleyip, sık dokuyarak yapılması gereken maddeleri hazırlamış.

 Bu kitapta da diğer kitapta olduğu gibi son madde ‘Kendi listeni Hazırla’ olarak belirlenmiş. Sonuçta kitapta yer alan maddeler yazarın seçkisi ve 101 maddeden daha çoğu başkaları tarafından yaratılabilir ve uygulanabilir. 
Kitabı edinip, göz attıktan sonra tatil anlayışınız, otellerin havuzuna dalmaktan, maceralara dalmaya dönüşebilir. Kesinlikle tavsiye ederim.

4 YORUMLAR

  1. Bu yaz eşimle beraber Akdeniz turu yapmıştım. Uğrak yerleri belirlemek gerçekten çok zor. Zaman, yer ve parasal durumlara göre bazı seçimler yapılması gerekiyor.

    Öyle bir tura çıkmadan önce okunması gereken bir kitaptı.

  2. Yazarin her iki kitabini da not ediyorum, ilk tatil oncesi almaliyim. Farkettirdigin icin tesekkurler, kitaptaki gezmeleri en kisa zamanda gerceklestirmen dilegiyle 🙂

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here