Ana sayfa Uncategorized Dan Brown – Cehennem

Dan Brown – Cehennem

234
13

İki haftadır buralara uğramıyordum. Dönüşüm kitapla olsun o zaman.

Dün gece Ertuğrul Özkök‘ün Dan Brown‘un son kitabı Cehennem ile ilgili yazısını okurken “Son 150 sayfa İstanbul’da geçiyor” cümlesini okuduğumda oldukça heyecanlandım. Bu yazıyı okuyana kadar kitabı bu kadar merak etmemiş doğrusu. Tamam ismi ilgi çekici, yazarı da Dan Brown ama nedense daha sonra alır okurum diye düşünmüştüm.

Kitap yanılmıyorsam bugün satışa çıktı. Ancak dayanamayıp hemen koşup aldım. Özellikle ciltli aldım ki ev halkına dayansın, herkes okusun ve kitabın başına bir iş gelmesin (nesilden nesile aktarılsın 😀 ).

İstanbul‘a bu kitap sonrası daha fazla turist geleceğe benziyor. Filmi de nasıl olacak merak ediyorum. Ben şimdiden okumaya başladım bile ve hemen bitirip eleştirisini yazasım var.

Lafı fazla uzatmayayım okuyun, okutun.


Kitabın eleştirisi için bkz.: Dan Brown – Cehennem

13 YORUMLAR

 1. bu ne hız:) ben de o kadar habere konu olunca çok merak ediyordum ama raflara geldiğinden bile haberim yoktu iş güç arasında.çok kıskandım şu an, ben işyerindeyim ve çıkıp hemen kitabı alasım geldi;)

 2. @asayra kurt Ahahaha süpermiş! Aşırsın aşırsın mutlaka. 😀

  @Hikayeci Bence hemen alın. Okumaya başladım oldukça güzel. Evet biraz hızlı oldu bu sefer. :)))))

  @O bir Anne Evet bugün çıktı!! :)) Ciltsiz 28, ciltli 38 TL. Ama netten sipariş ederseniz daha uygun tabii.

  @ayss Evet bence de. Çok teşekkürler, bu gidişle hemen okuyup bitireceğim gibi görünüyor. :)))

 3. Kitap Kardeşliği'nin de yeni kitabı bu diye biliyorum. Kitabı sırf içinde 150 sayfa İstanbul geçiyor diye bile alan var. Benim de merak ettiğim bir kitap. Ama kitabın fiyatı bana biraz tuzlu geldi nedense. 2. ele düşer mi dersin? 🙂

 4. @rmmbr Kitap Kardeşliği olayına sıcak bakmıyorum ne yalan söyleyeyim. 😀
  Kitap alınıp okunsun da amaç önemli değil. :)))
  Evet tuzlu gerçekten ama netten sipariş edince biraz daha uygun hale geliyor. 2. ele düşmesi zaman alır diye düşünüyorum.

 5. Kitap Kardeşliği ile ilgili olarak, aynı anda kitap okumak ve o kitap hakkında fikirleri paylaşıp eleştirmek iyi hoş da, belli bir zamana kısıtlamak hoş değil. Yani şahsen beni kasar hiç okuyamam. 🙂 Ama yine de böyle bir etkinliğin olması güzel.
  Kitapla ilgili ise ben biraz daha bekleyeceğim. 🙂

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here