cloud-7-hotels-istanbul-atakoy-marina

Kim ne derse desin oteller öncelikle huzur bulma yerleridir. “Spontaneous Living” sloganıyla açılan Cloud.7 Ataköy Marina İstanbul da misafirlerine bulutların üzerinde bir otel deneyimi sunmayı vadediyor.

Cloud.7 Ataköy Marina‘ya gitmeden önce internette araştırmıştım ama nasıl bir yerle karşılaşacağımı tam olarak kestirememiştim. Nihan ve Özgür ile gittiğimiz otelin açılış partisinde beklentilerimin üzerinde bir otelle karşılaştım diyebilirim. 

Otele gittiğimizde odaları gezer, fotoğraf çeker çıkarız diye düşünüyorduk ama beklemediğimiz bir sürprizle karşılaştık. Açılış için Bitti Gitti ekibiyle anlaşmışlar ve otelin adıyla bağlantılı olarak 7 oda için 7 farklı konsept oda hazırlamışlar. Görme, İşitme, Dokunma, Teknoloji, Koklama, Tat Alma ve 6. His konseptli odalar oldukça yaratıcı bulduğum bir fikirdi, kimin aklına geldiyse tebrik etmek gerek. Fazlasıyla akılda kalıcı ve unutulmayacak bir deneyimdi.

Biraz da otelden bahsedeyim. En tepe yönetimden, en alta kadar tüm otel personelini fazlasıyla sıcakkanlı bulduğumu söyleyebilirim. Burnundan kıl aldırmayan, mesafeli davranan karakterler yerine, bir otel ortamında, gelen kişilere potansiyel müşteri olarak değil de “misafir” gözüyle bakabilen kişiler bir araya gelmiş.

Otelde Cloud, Queen Cloud, Twin Cloud ve Cumulus Terrace olmak üzere dört çeşit, toplamda 46 oda var. Otelin girişinden itibaren her detay özel olarak düşünülmüş, mekan tasarımı konusunda da benden tam puan almayı başardı. Odalarda bulunan duvardan duvara yapılan camlar ve geniş aynalar havada dolaşıyormuş hissi yaratması amaçlı yapılmış. Yine her odada bulunan “Take a walk in the clouds” yazısı da güzel düşünülmüş bir detaydı.

cloud-7-atakoy-marina

Lunapark ürünlerinin satıldığı bir hediyelik eşya bölümü, toplantı odası, fitness, sağlıklı yiyecek ve içecekler alabileceğiniz “snack bar” yine otelde bulunan diğer bölümler arasında. Ayrıca otelle Kahve Dünyası‘nın iç içe olduğunu da söylemeden geçmeyeyim.

cloud-7-hotels-bitti-gitti cloud-7-lansman

Cloud.7 Ataköy Marina İstanbul çalışanları ve Bitti Gitti ekibine bu güzel gün için çok teşekkürler. Siz de açılışı kaçırdım diye üzülmeyin, farklı bir otel deneyimi yaşamak istiyorsanız eğer fırsat yaratıp Cloud.7‘ı ziyaret edin derim.

Adres: Ebuzziya Cad. No:56-62 Bakırköy, İstanbul

Detaylı bilgi için: http://www.cloud7hotels.com/

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here