Ana sayfa Uncategorized Blog Öykü Aralık Sayısı 11 Öykü ile Yayında

Blog Öykü Aralık Sayısı 11 Öykü ile Yayında

200
45

Blog Öykü Aralık sayısı 11 bloggerın gönderdiği 11 öykü ile yayında!

Tüm öykü gönderen, yarışmayı blogunda duyuran, öykü yazıp göndermese de yanımda olan bloggerlara çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. 😉


Not: Bundan sonra Blog Öykü Yarışması olmayacak ya da kafama eserse ileride bir daha yapabilirim. Blog Öykü yarışması hızlı yaşadı genç öldü de diyebiliriz. İlk başta süper bir fikir gibi gelmişti ama şimdi düşünüyorum da çok da süper değilmiş. Aslında bu iş bana da biraz zor geldi. Siz öykü yazacaksınız, yollayacaksınız, ben onları dergi haline getirip yayınlayacağım. Sonra siz oylayacaksınız bir de çekiliş olacak. Ohooo ölme eşeğim bekle yaz gelsin. Bundan sonra kitap hediye edeceğim zaman yine eskiden olduğu gibi sadece çekiliş yapacağım. Kafa rahat, no problem. :))


Ne duruyorsunuz! Bir an önce dergideki öyküleri okuyup en beğendiğiniz öyküyü oylamaya başlayın!

^^^^ Her bloggerın yalnızca 1 oy hakkı vardır. ^^^^

45 YORUMLAR

 1. Başarılı bi çalışma olmuş, ama şu dergide beni yordu 🙂
  Zaten öyle patır patır da yazı gelmiyor, sanırım 3. sayı olmayacak bunu da burda senden cesaret alıp söylüyorum bak 😀

  • Evet dergiyi okuyunca ben de fark ettim alakasız öyküleri. Açıkçası konuyla alakası olmayan öykülerin oylamaya katılmaması gerektiğini düşünüyorum. Nasıl ki bir öğretmenin x konusuyla ilgili kompozisyon yazılmasını ödev verdiğinde y konuyla ilgili yazmış öğrenciye kompozisyonu ne kadar güzel olursa olsun adam akıllı bir puan veremeyeceği gibi. Tabi ki burada karar vermek bana düşmez ama yine de fikrimi söylemek istedim.

  • eylül hanım fikriniz için sağ olun. yaptığıma yapacağıma pişman oldum zaten. bir ikincisi daha olmayacak. iyi niyetle yapılmış bir konu da bile detaylı detaylı hak aramak güzel ama netice de olimpiyat madalyası yok ucunda. okuyucular alakasız olan öyküye oy vermeyecektir zaten… herkesin görüşüne saygım sonsuz..

 2. ben de oy kullandım.
  ben olsam asla böyle bi şeyle uğraşmazdım, sabrın için tebrikler =) ama yine de uğraşmana değdi bence, 11 öykü de az buz değil, dimi? =) hatıra.

 3. Böyle bir fikri baştan beri destekledim. Devamı gelebilseydi iyiydi ama dediğin gibi zor gerçekten, çok emek isteyen bir iş olduğu kesin. Emeğine sağlık diyelim, bu kadar uğraştın.
  Okumak ve oylamak için tekrar geleceğim. (son tarih var mı, ben mi göremedim?)

  • Desteğiniz tartışılmaz zaten. Çok teşekkür ederim. ;)))) Devamı gelse bile bir katılım sınırı koyardım kesin. 100 öykü gönderildiğini düşünün. Vuhuu!! 😀 1 Ocak'ta açıklayacağım sonuçları, bekliyorum yine. 😀

 4. Çok hoş olmuş bu ya. Ben yeni gördüm bunu. Zaten bir ara yoktum aslında 🙂 Ama tebrik ederim gerçekten. Sunumunun çok iyi hepsini büyük bir zevkle okudum. Yani böyle sunumları hep yapıp bir araya getirsen çok iyi şeyler oluşabilir bence. Öykü yazmak da zordur. Kısa olacak ve çok şey anlatacak. Bence devam etmelisin. Emeğinin karşılığını zamanla alacaksın bak gör. Bu sayede yeni blog yazarlarını tanımış oluyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here