Ana sayfa Uncategorized Benim Gazetem!

Benim Gazetem!

133
26
Hepimiz her gün gündemi takip etmek ya da yeni şeyler öğrenmek için gazete okuyoruz. Peki gazetenin ilk sayfasını siz hazırlasaydınız nasıl yapardınız? Fikir Uyuşuk Hayalperest‘in. Ben de projeyi duyunca balıklama atladım. Zira lisede gazetecilik bölümünde okumuştum. Kendi gazetemin ilk sayfasını hazırlarken o yıllara döndüm diyebilirim. Haydi siz de kendi gazetenizi yapın. Bakalım içine hangi haberleri koyacaksınız…

Büyük halini görmek için resme tıklayınız.

26 YORUMLAR

  • Marie Antoinette ile gerçekten çok ses getirecek bir röportaj yaptım. Yer yerinden oynayacak. Hatta kadın giyotine bile gidebilir. :)))
   Teşekkürler ödül için. 😉

 1. Ay çok güzel olmuş Güveeen 😀 PArdon Nobel Barış Ödüllü Sayın Başbakanım 😀 😀 😀

  Açlık bitti, kitap okumada dünya birincisiyiz, küresel ısınma yavaşladı, Türkler uzayda, terör bitti falan 😀 Ne süper başlıklar, görür müyüz o günleri bilmem ama hayali bile yüzümü aydınlattı 😀

  Marie Antoinette röportajı da bomba, zamanda yolculuk da mı bulundu yoksam 😀 😀

  • Çok sağol, evet o ne samimiyet öyle Sayın'ı unutmayalım lütfen! 😀
   Kiminle röportaj yapmak isterdin sorusunun cevabıdır kendisidir.
   Zamanda yolculuk daha bulunmadı. Aslında buldum da açıklamıyorum henüz. :))

 2. Vayy.. vayy.. vayy… Ne umdum, ne buldum. Tam anlamıyla, tek kelimeyle mükemmel olmuş. Başıma iş çıkarmışım. Açıkcası bu kadar büyük ve ayrıntılı düşünmemiştim konuyu yazarken. Ammaa.. DEdiğim gibi süper olmuş.
  Müsait olduğum an yapacağım.(misafirler gidince)
  En güzeli benimki olmalı.. :p 😀

 3. süper olmuş..röportaj seçimine bayıldım ..Dünya da açlık bitti haberi mükemmel,bu haberin yer aldığı ,yakın bir zamanda gerçek dünyada ,bu gazetenin yayınını görmeyi dilerdim..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here