Ana Sayfa » » Melek Baykal'ın Yeni Sabah Programı: Melek

Melek Baykal'ın Yeni Sabah Programı: Melek


Melek Baykal yeni sabah programı yapmaya başlamış. Gerçi başlayalı çok oldu ama şimdi yazmak kısmet oldu. Programın adı Melek ve Star Tv'de. Program tanıtımları dönerken, programdan çok ümitli olduğumu söyleyebilirim. Başladıktan sonra da pişman olmadım. "Sabah programı mı seyrediyorsun tühh!" diyebilirsiniz. Ben normalde 7-24 belgesel seyrediyorum ama arada göz ucuyla Melek'e de bakıyorum. Programı ilk gördüğümde herkes gibi benim de aklıma Martha Stewart'ın programı Martha geldi. Melek Baykal-Melek, Martha Stewart-Martha. Programın renkleri ve ışığı da Martha'ya çok benziyor gibi. Logo oldukça güzel olmuş. Yaratıcı ve yenilikçi. Doğuş grubu Star'ı aldıktan sonra görüntü kalitesini de artırmış olmalı. Yabancı bir televizyon kanalında program izliyor gibi hissediyorum kendimi. Stüdyoyu çok beğendim. Emek verilince oluyormuş demek ki. Bayağı para harcanmış olmalı, ama değmiş gözüküyor. Melek Baykal'ın seçimi çok doğru olmuş. Çünkü bu seçimle baraber sabah programları seviye atlamış oldu. Magazin hakkında bile konuşurken özel konulara girmemeye özen gösteriyorlar. Programda moda, yemek, sağlık, tasarım gibi bölümler var. Hepsi yerinde ve kararında geldi bana. Göbek atmadan, acitasyon yapmadan ve ucuz magazin olmadan da sabah programı yapılabiliyormuş onu gördük. Darısı diğer programların başına!


E-posta Aboneliği:
*E-posta adresinize gönderilecek maildeki onay linkine tıklamayı unutmayın*
Yazar: Güven Turan
Ben Ölmeden, Yayım Saati: 11:39
Bu yayını paylaşın :

+ yorum + 4 yorum

22 Ocak 2012 13:27

Melek'ten önce yine Star Tv'de sabah 07:00-9:10 saatleri arasında yayınlanan Celal Pir ve Jülide Ateş'in sunduğu "Bugün" adlı sabah haber programını da izlemeni öneririm.

22 Ocak 2012 13:29

Tamam, teşekkür ederim öneri için izleyip yorumlayacağım mutlaka..

1 Haziran 2012 23:30

Ben de denk gelince Martha Stewart'a göz gezdiren biri olarak.Bir ilham alınma söz konusu fakat Melek Baykal'ı programa yakıştıramıyorum nedense.Bir yapmacıklık seziyorum.Bu formatı daha iyi götürebilecek kişiler bulunurdu kanımca :)

1 Haziran 2012 23:55

O dekor Derya Baykal'a yakışırdı.. :)))

Yorum Gönder

 
Copyright © 2011. Ben Ölmeden - All Rights Reserved
Hayalperest ölümlü. Güven Turan