Cat-1

Cat-2

Cat-3

Cat-4

» » Melek Baykal'ın Yeni Sabah Programı: Melek


Melek Baykal yeni sabah programı yapmaya başlamış. Gerçi başlayalı çok oldu ama şimdi yazmak kısmet oldu. Programın adı Melek ve Star Tv'de. Program tanıtımları dönerken, programdan çok ümitli olduğumu söyleyebilirim. Başladıktan sonra da pişman olmadım. "Sabah programı mı seyrediyorsun tühh!" diyebilirsiniz. Ben normalde 7-24 belgesel seyrediyorum ama arada göz ucuyla Melek'e de bakıyorum. Programı ilk gördüğümde herkes gibi benim de aklıma Martha Stewart'ın programı Martha geldi. Melek Baykal-Melek, Martha Stewart-Martha. Programın renkleri ve ışığı da Martha'ya çok benziyor gibi. Logo oldukça güzel olmuş. Yaratıcı ve yenilikçi. Doğuş grubu Star'ı aldıktan sonra görüntü kalitesini de artırmış olmalı. Yabancı bir televizyon kanalında program izliyor gibi hissediyorum kendimi. Stüdyoyu çok beğendim. Emek verilince oluyormuş demek ki. Bayağı para harcanmış olmalı, ama değmiş gözüküyor. Melek Baykal'ın seçimi çok doğru olmuş. Çünkü bu seçimle baraber sabah programları seviye atlamış oldu. Magazin hakkında bile konuşurken özel konulara girmemeye özen gösteriyorlar. Programda moda, yemek, sağlık, tasarım gibi bölümler var. Hepsi yerinde ve kararında geldi bana. Göbek atmadan, acitasyon yapmadan ve ucuz magazin olmadan da sabah programı yapılabiliyormuş onu gördük. Darısı diğer programların başına!


«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Önceki
Önceki Kayıt

Yazar Hakkında Güven Turan

Ölmeden önce yapılacaklar listesini tamamlamaya çalışan hayalperest bir ölümlü..

4 yorum

Melek Baykal'ın Yeni Sabah Programı: Melek
 1. Melek'ten önce yine Star Tv'de sabah 07:00-9:10 saatleri arasında yayınlanan Celal Pir ve Jülide Ateş'in sunduğu "Bugün" adlı sabah haber programını da izlemeni öneririm.

  YanıtlaSil
 2. Tamam, teşekkür ederim öneri için izleyip yorumlayacağım mutlaka..

  YanıtlaSil
 3. Ben de denk gelince Martha Stewart'a göz gezdiren biri olarak.Bir ilham alınma söz konusu fakat Melek Baykal'ı programa yakıştıramıyorum nedense.Bir yapmacıklık seziyorum.Bu formatı daha iyi götürebilecek kişiler bulunurdu kanımca :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O dekor Derya Baykal'a yakışırdı.. :)))

   Sil

Yazılar

video

Yabancı Dil

Cat-5

Cat-6